Hakkımda

1984 yılında Alaşehir/Manisa’da doğmuştur.

Üniversiteye kadar olan okul hayatını Alaşehir’de sürdürmüş ve okullarında dereceler yapmış ve bölgesel beceri yarışmlarına katılmıştır.

Ortaokul yıllarında başlayan HTML merakıyla, lise yıllarında ASP, VBS ve JS öğrenmeye kadar gitti. Lise yıllarından itibaren bu bilgilerini nakite çevirmeye başlamıştır ve ufak tefek sayfalarla web uygulama geliştirme hayatına ilk adımlarını atmıştır. 2003 yılında Muğla Üniversitesi Elektrik Bölümünü bitirdi.

Üniversiteden sonra profesyonelliğe giden adımlarla çalışmaya başlamış olup ajans ve şirketlerde web tabanlı uygulamalar geliştirmeye başlamıştır. Zaman ilerledikçe bir çok web teknolojisi hakkında bilgi sahibi olmuştur.

Sistemler üzerindeki bilgisini geliştirmek için 2005 yılında İzmir’de MCSE eğitimleri aldı, MCP ünvanını kazandı.

Aldığı eğitimlerden sonra ufku iyice genişleyip profesyonel olarak orta ve büyük ölçekli şirketlerde sistem uzmanı ve yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışmıştır ama ağırlığını daha çok yazılım üzerine vermiştir.

Avrupa’nın en büyük yaş sebze ve meyve işletmeleri arasında olan Günaydın Ltd. Şti.’nde, ulusal yayın yapan Akdeniz TV A.Ş.’de, Vitamin Turizm Tic. Ltd. Şti.’nde yazılım geliştirici, freelancer olarak bireysel ve kurumsal projelerde yazılım geliştici olarak görev yapmıştır.

Şuan da ise Buluton Yazılım ve İnternet Hizmetleri‘ni kurarak profesyonel hayatına devam etmektedir.

Evli ve bir kız babasıdır.

Şuan Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’ne Yüksek Lisans yapmaktadır.

Projeleri: bulutreyon.com ,biletyol.com, kolaydoviz.com

Uzmanlık alanları yazılım geliştirme, web teknolojileri başta olmak üzere kurumsal network yönetimidir.

Ayrıca bisikleti, motosikleti, balık tutmayı ve fotoğraf çekmeyi çok sever.

Twitter | Facebook | Instagram